ULIČNI FESTIVAL

27.8.2017.

 

17.30 Tontorino, žonglerska predstava

18.45 TS „Bećaruše, TS Sanjari

19.30 Magic Show by Vladimir Štimac

20.15 TS „Bećaruše, TS Sanjari

21.30 Fire show

22.00 After party:

“Dominik & Co.”, pop-rock bend, Slavonskog Broda.

Dominik Blaževac (vokal), Mirta Dautović (back vokal), Zlatko Čošić (gitara),

Josip Pečić (bass), Ivan Polić (klavijature) i Mladen Mitrović (bubanj).

 

“Electric Porn”, disco, funk, soul hitovi

Robert Mihić (bubanj), Zvjezdan Marjanović (bass), Željko Romić (gitara), Tin Tonković ( klavijature), Matija Šeremet (truba), Karlo Čavar (truba), Matija Ciglenečki (saksofon), Ivan Luladžić (trombon), Bruna Oberan (vokal), Damjan Pirović (vokal)

 

28.8.2017.

 

17.30 Danko Napuhanko i Tončica Balončica Balon Show

18.45 TS „Bećaruše, TS Sanjari

19.30 U. O. Plesna radionica Ilijane Lončar

20.15 TS „Bećaruše, TS Sanjari

21.00 Kućne čarolije by SKaD

22.00 After party:

Gradska glazba “Trenkovi panduri”

 

29.8.2017.

 

17.30 Prof. Kugolini, cirkuska predstava

18.45 TS „Bećaruše, TS Sanjari

19.30 Vladimir Štimac, Magic Show

20.15 TS „Bećaruše, TS Sanjari

21.00 Pole dance studio Phonex, Zagreb – Tena Miličić

21.30 Fire show

22.00 After party:

“Petar Pranjić Quintet, jazz

Mihael Bumba (bubnjevi), Ivica Bumba (bas), Željko Romić (gitara),

Petar Pranjić (vibrafon, marimba) i gosti.

 

30.8.2017.

 

17.30 Klaun Zvekan, predstava

18.45 TS „Bećaruše, TS Sanjari

19.30 Vladimir Štimac, Magic Show

20.15 TS „Bećaruše, TS Sanjari

21.00 Plesni studio Marine Mihelčić

21.30 Fire show

22.00 After party:

F#3, instrumentalni rock, pop rock, blues, jazz fusion obrade

Marko Marić (gitara), Jan Perutka (gitara), Boris Radaković (gitara),

Mihael Bumba (bubnjevi), Vinko Kovačević (bas gitara).

 

31.8.2017.

 

17.30 Tontorino, žonglerska predstava

18.45 Tamburaši (Bećaruše, Sanjari)

19.30 Vladimir Štimac, Magic Show

20.15 Tamburaši (Bećaruše, Sanjari)

21.00 Kućne čarolije by SKaD

21.30-21.45 Fire show (nastavak s trga sv. Terezije)

22.00 After Koncert:

Komorni ansambl “Sedam lipih” , tambura

Domagoj Rodić (bisernica), Mihael Čakalić (bas), Antonijo Berač (bugarija), Filip Matijević (tamburaško čelo), Emanuel Lovrić ( brač), Martin Marijanović (brač), Adrian Ružić (brač) i  Dorotea Markanjević (vokalna solistica).

 

1.9.2017.

 

17.30 Prof. Kugolini, cirkuska predstava

18.45 TS „Bećaruše, TS Sanjari

19.30 Vladimir Štimac, Magic Show

20.15 TS „Bećaruše, TS Sanjari

21.00 Kućne čarolije by SKaD

21.30 Fire show

22.00 After party:

“Karmen & Fran”, strani i domaći pop hitovi

Karmen Szabo i Fran Lisac

 

2.9.2017.

 

17.30 Klaun Zvekan, predstava

18.45 TS „Bećaruše, TS Sanjari

19.30 Vladimir Štimac, Magic Show

20.15 TS „Bećaruše, TS Sanjari

21.00 Kućne čarolije by SKaD

21.30 Fire show

22.00 After party:

“Trio Espresso Energico”

Ana Ticl (sopran), Lucija Zovko Čevapović (flauta)

Ivan Polić (klavir)