Subota 29.8.2020.

20:10 h

AFP ZLATNE ŽICE SLAVONIJE

Trg  Sv. Trojstva

U subotu 29. kolovoza na rasporedu je Aurea Fest Zlatne žice Slavonije, festival tamburaške glazbe s tradicijom dužom od pola stoljeća, uz nastup eminentnih imena tamburaške glazbene scene, ali i mlađih izvođača koji će dobiti priliku predstaviti se javnosti.
  1. Ana Baketarić – MAJKO HVALA (Aleksandar Homoky – Davor Magušić – Stjepan Rudinski Ruda/ Aleksandar Homoky)
  2. Ansambl Hajo – VRIME PIŠE PRIČE (Tomislav Vukov – Tomislav Vukov – Marinko Piuković / Tomislav Vukov)
  3. Berde Band – POGLEDI SA STARIH KAPIJA (Krunoslav Dražić – Krunoslav Dražić – Berde Band)
  4. Blanka Došen – PROBALI SMO SVE (Pavo Tudik – Pavo Tudik – Mario Zbiljski / Antonio Krupilnicki)
  5. Boris Ćiro Gašparac – ŽAO MI JE (Krunoslav Dražić – Barica Buttel – Krunoslav Dražić)
  6. Đuka Čaić – SLAVONSKI NOCTURNO (Toni Eterović – Nikola Kristić – Toni Eterović / Krunoslav Dražić)
  7. Ivan Štivić – UZDUŽ I POPRIKO (Ivica Plivelić Iva – Krešimir Stipa Bogutovac / Hrvoje Bogutovac – Ivica Plivelić Iva)
  8. Luka Udjbinac ­ – PROBUDI SE USPAVANA (Luka Udjbinac – Krešimir Butković – Luka Udjbinac)
  9. Rubato – NEDAMO TE SLAVONIJO (Danijel Bjelobrk – Danijel Bjelobrk – Danijel Bjelobrk / Marko Piletić)
  10. Satir – ŽIVIM ŽIVOT JER JE SLATKO (Stjepan Ciprić)
  11. Slavonske Lole – MAJKO STARA HVALA TI ZA SVE (Branimir Živanović – Branimir Živanović – Mario Zbiljski / Željko Nikolin)
  12. Stjepan Japarić – SLAVONIJO U MOM SRCU (Stjepan Japarić – Vladimir Bajt – Ivica Bumba)
  13. Stjepan Jeršek Štef – OSTALE MI NOĆI BESANE (Krunoslav Dražić – Krunoslav Dražić / Stjepan Jeršek Štef – Krunoslav Dražić / Željko Nikolin)
  14. Šegrti – KOLO SUDBINE (Jasenko Horvat – Milan Jelenčić – Mario Zohar)
  15. Šima Jovanovac – LJUBAVI MOJA, PJEVAM ZA TEBE (Šima Jovanovac / Branimir Jovanovac – Štefanija Soldan – Branimir Jovanovac / Krunoslav Dražić)
  16. Širok šor & Josip Kustura – DUŠA SLAVONSKA (Josip Kustura – Josip Kustura – Mladen Rakić)
  17. Šokci – BERDO MOJA (Stjepan Rudinski Ruda / Tomislav Đukić – Branimir Mikić – Stjepan Rudinski Ruda / Tomislav Đukić)
  18. The Dekle – ČEKAM TE DRAGI (Ivica Plivelić Iva)
  19. Viktorija Kulišić Đenka – DOĐI ZLATO (Darko Ergotić – Jasminka Blašković – Stjepan Rudinski Ruda)
  20. Željko Grozaj & Good Old Times Band – OKO ŠOKAČKO (Željko Grozaj – Đurđa Habel – Darko Berović)
  21. Žeteoci – PONOSIM SE ŠTO SAM ŠOKAC (Stjepan Knežević – Stjepan Knežević – Ivan Priman)
Zadovoljstvo je što Hrvatska radiotelevizija i ove godine planira uživo prenositi Zlatne žice Slavonije u svom televizijskom i radijskom programu.

22:15 h

ŠIMUNOVO U POŽEGI

Trg  Sv. Trojstva

Nakon Aurea Festa Zlatne žice Slavonije, festivala tamburaške glazbe s tradicijom dužom od pola stoljeća, u drugom dijelu večeri glazbeno-zabavni program “Šimunovo u Požegi” povodom 55. godina djelovanja na glazbenoj sceni priredit će Šima Jovanovac.

Koncert snima Hrvatska televizija.